info@tejaratkoosha.com

2170336 0913

حمل ونقل کالا

حمل و نقل کالا

شرکت تجارت کوشا ماربین یکی از شرکتهای زیرمجموعه گروه انرژی مقدم  می باشد. این گروه با بیش...

 

شرکت تجارت کوشا ماربین  یکی از شرکتهای زیرمجموعه گروه انرژی مقدم  می باشد. این گروه با بیش از ۱۵ سال است که در زمینه حمل و نقل در سراسر کشور فعالیت داشته و از جمله گروه های مطرح در زمینه حمل و نقل تجاری است که طی دهه گذشته نقش به سزایی در توزیع و جابجایی محمولات و کالاهای استراتژیک کشور داشته است. 

 

حمل و نقل بین المللی کالای گروه با ارائه سرویس های منظم، برنامه ریزی دقیق و با ظرفیت سرویس دهی مناسب، بعنوان یک گروه مدعی در چرخه صنعت و حمل و نقل کشور پاسخگوی نیازهای حمل مشتری در تمامی روش های حمل می باشد.

 

 

این شرکت  با داشتن دفتر و نمایندگی در اروپا و داشتن کامیون‌های ایرانی سرویس‌های زمینی خود را به صورت فول و گروپاژ از سراسر اروپا و آسیای میانه و ترکیه با نرخی کاملا رقابتی به ایران و بلعکس به مشتریان خود ارائه می‌دهد خدمات ما به صورت هفتگی از مراکز اصلي (آلمان، فرانسه، ايتاليا ...) به ايران و کشورهاي ديگر برقرار می باشد.

شرکت کوشا ماربین

شرکت تجارت کوشا ماربین با هدف کلی شرکت در بازارهای داخلی و بین المللی انرژی و به ویژه به منظور توسعه بخش انرژی ایران در آوریل سال 2015 در کشور ترکیه تشکیل و به ثبت رسید. هسته اصلی کسب‌ وکار ما  پالایش هیدروکربن ، تولید برق...  ادامه

تماس با ما