info@tejaratkoosha.com

2170336 0913

درباره ما

شرکت تجارت کوشا ماربین با هدف کلی شرکت در بازارهای داخلی و بین المللی انرژی و به ویژه به منظور توسعه بخش انرژی ایران در آوریل سال 2015 در کشور ترکیه تشکیل و به ثبت رسید. هسته اصلی کسب‌ وکار ما  پالایش هیدروکربن ، تولید برق و انرژی های تجدید پذیر را شامل می‌شود که در ضمن آنها بنیان تلاشهای MGE  دستیابی به توسعه پایدار با تأکید بر ملاحظات زیست محیطی است. برای نیل به این منظور، ما بر استفاده از بهترین منابع  انسانی در اختیار، تکنولوژی روزآمد، و مدیریت کارآمد در یک فضای سازمانی بهینه تمرکز کرده ایم.
از زیر مجموعه های MGE  شرکت حمل و نقل بین المللی مقدم است. این شرکت دارای تجربه 15 ساله در زمینه صادرات و واردات و نیز حمل و نقل و ترانزیت کالا درمنطقه خاورمیانه و آسیای میانه و اروپا میباشد. همجنین گروه انرژی مقدم از جمله شرکت های مطرح در زمینه  صادرات انواع محصولات پتروشیمی و مشتقات نفتی و نیز وارادات خودروهای روز از اروپا و آسیای شرقی به ایران است.

سخن مدیر عامل

شرکت تجارت کوشا ماربین  از بدو تاسيس با يک نگرش علمی، استراتژی توسعه محوری را در جهت اهداف اساسی خود تدوين نموده و در اين راستا تعهد به کيفيت مطلوب، بهره گيری از فن آوری های روز جهانی و جلب اعتماد مشتريان را سرلوحه فعاليتهای خود قرار داده است. اين شرکت همواره سعی داشته است که همگام با پيشرفت علوم و فنون، از ابزارها و نرم افزارهای نوين و تخصصی براي خدمت رسانی در امور توسعه انرژی های نو، خدمات حمل و نقل بین المللی و مالی و بازرگانی استفاده نموده و با عنايات پروردگار در حوزه های فعاليت خود رشد و توسعه مستمر را مد نظر قرار دهد.

گروه انرژی مقدم با تكيه بر تخصص اعضای خود و به پشتوانه اعتماد مشتريان، در پي آنست که با تداوم رو به رشد خود، در جايگاه يکی از موفق ترين شرکتهای کشور قرار گرفته و با توسعه فعاليتهای خود در سالهاي آتی در ابعاد داخلی و بين المللی براي ايران و ايرانی افتخارآفرين باشد.

همراهی، همدلی و اعتماد شما را ارج مي نهيم و مفتخريم که خدمتگزار کساني هستيم که ارمغان آور بالندگی و توسعه در ميهن عزيزمان و ايراني سربلند هستند. لازم ميدانم مراتب سپاس خود را به مشتريانی که اين شرکت را براي انجام خدمات مورد نياز خود انتخاب نموده اند تقديم نمايم.

مشتریان ما

شرکت کوشا ماربین

شرکت تجارت کوشا ماربین با هدف کلی شرکت در بازارهای داخلی و بین المللی انرژی و به ویژه به منظور توسعه بخش انرژی ایران در آوریل سال 2015 در کشور ترکیه تشکیل و به ثبت رسید. هسته اصلی کسب‌ وکار ما  پالایش هیدروکربن ، تولید برق...  ادامه

تماس با ما